Hakkımızda2018-10-05T02:49:10+03:00

HAKKIMIZDA

Essa madencilik tecrübe ve bilgisiyle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye doğal taş tedariği yapmaktadır. Şirketimiz en iyi kalitede traverten,mermer, onyx tedariği yaparak sektöründe en iyi mermer tedarikçileri ve ocakçıları arasındadır. Essa Stones Türkiyenin en fazla mermer ihracatı yapan ili Afyonkarahisar’da konumlanmıştır.

Uzun yıllardır mermer sektöründe faaliyet gösteren Essa Stones Madencilik,müşteri memnuniyetini daima ön planda tutma ve müşterilerine en güzel ürünlerle hizmet etme anlayışıyla kısa sürede sektörün öncü firmalarından birisi oldu. Kaliteli ürün sunmanın her zaman bir adım önde olmak anlamına geldiğinin bilincinde olan firmamız bu yaklaşımıyla seçkin müşterilerinin teveccühünü kazanmanın haklı gururunu yaşıyor.

Medeniyet yolculuğunun her durağında insanların yaşam alanlarına damgasını vurmuş olan mermerin daha uygun şartlarda ve daha güzel şekillerde hayatın içinde var olması için uğraşıyoruz.

Essa Stones kendisini bir adım daha öne çıkaran, gelen taleplere uygun fiyatlandırma ve üretim yaparak müşteri memnuniyetini kazanan çalışmakta olduğu ticari partnerlerle hareket ederek hedefe ulaşmayı görev bilmiştir.

essastones